Sizlere verilmiş olan URL adreslerine tıklarsanız güncel listeniz otomatik olarak iner. URL adresiniz çalışmıyorsa bizimle iletişime geçiniz.

Sistemde hem türkçe hemde almanca diziler mevcuttur, en çok beğenilen eski dizilerde seri şekilde verilmektedir.

Türk, Alman ve Fransızca gibi 3 dev vod arşivimiz vardır. En güncel en yeni filmler ve diziler anında ekranınıza gelir. 3D, 4K ve Belgesel gibi VOD arşivimiz ile gerçek kaliteyi hissediniz. VOD’lar her ay rutin bir şekilde güncellenir.

+18 (erotik) kanalları istediğinizde çıkarabiliyoruz yada ekleyebiliyoruz canlı sohbetten bizimle iletişime geçiniz.

Yayınlarımın hiç birinde ses yok ne yapmalıyım?Ses sorunu tüm kanallarda var ise sorun kullandığınız uygulamadadır. uygulamayı kaldırıp tekrar kurmanız faydalı olacaktır. Sorun düzelmez ise canlı destekten müşteri temsilcisine bildirin lütfen.

IOS ve Apple cihazlardan izleyebilirsiniz.

Ödeme yaptığınızda yayınlarınız anında aktif edilir bilgiler tarafınıza iletilir.

Kaliteli bir internet hattı isteyen iPTV 4K yayınları, 4K destekli cihazlarda daha iyi bir performans gösterir. Kanallarımız ve VOD yayınlarımız İçerisinde 4K yayınlar bulabilirsiniz.

HERA IPTV, ana kaynak yayıncısı olması sebebiyle alt yapımızı kullanarak satış yapmak isteyenlere bayilik vermekteyiz.
Bayilik başvurusu için öncelikle aşağıdaki standart gereksinimlere sahip olmanız gerekmektedir.
–Aktif müşteri potansiyeli olması,
–Müşteri memnuniyetine önem veren,
–Ucuz hizmet mantığından uzak.
Bu şartları taşıyorsanız IPTV Bayi sayfamızdan başvurunuzu iletebilirsiniz.

Yıllardır Binlerce Abonemize Hizmet Vermekteyiz. İstediğiniz Şekilde İnternetten arayın bi Tane Şikayet Bulamazsınız.Yada Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek Oradan Binlerce Müşterilerimizle Bire Bir İletişime Geçerek Referans Alabilirsiniz.
Biz Diğer Firmalar Gibi Sat-Geç Mantığıyla Değil her Müşteri Yeni Bir Müşteri Getirir Mantığıyla Çalışıyoruz.Size Bi kere Satmak Önemli Değil Bizim İçin Memnun Kalıp Arkadaşlarınızada Tavsiye Etmeniz Birinci Amacımız. Biz Bu Yola 2008 Yılından Beri Bu Mantıkla Başladık Bu şekilde Devam ediyoruz ve Edicez ! Bizi Diğerlerinden Ayıran Fark Bu !!
Piyasadaki İptv’lerden Fiyat Olarak Biraz Pahalı Olsada Verceğimiz Yayının Kalitesi ve Hizmeti Bu Farkı Kesinle Hakedecektir.senelik 150 tl’ye Aldığınız Üründen Randıman Alamazsınız. Sürekli Donma Yapar ve Aldığınız Yeri Aradığınızda Karşınızda Muhattap Bulamazsınız yada Gününden Önce Kapatılır Ve 3 kuruş Paradan Kaçtığınız İçin Çöp olur o Yayın.
Bunu 1 kere alıcaksınız sorunsuz bi şekilde izlemek için Hakkını Verin Aldığınız Yayını Süreniz Boyunca Sorunsuz İzlersiniz. Karşınızda Güleryüzlü,Heyecanlı Müşteri Temsilcilerimizle Umarım Uzun Yıllar Bİrlikte Çalışırız.

Yetişkin Kanalları Paketimde İStemiyorum Yada Aboneliğim Süresince Karar Değiştirdim Ekle / Çıkar Yapabilirmiyiz Yahut Şifre Koyabilirmiyim ?Üyeliğinizi Açarken Size Paketinizde Yetişkin Kanallar Olsun mu çıkaralımmı diye soruyoruz. Hangisini İsterseniz O şekilde Açıyoruz. Süreniz Boyunca Kararınız Değişirse Ekle/Çıkar Yaptırabilirsiniz. İletişim Adreslerimizden Anında Yaptırabilirsiniz.Şifre Olayı Smart tv’lerde Yok Bazı İptv uyumlu Cihazlarda Mümkündür.

Üyelik Bİlgilerinizi Kaybettiğinizde Cihazınızı Sıfırladığınızda Size Satış Esnasında Verdiğimiz Kullanıcı adı İle Tüm Bilgilerinizi teslim ederiz. Kullanıcı Adını Hatırlamıyorsanız Bizimle İletişime Geçtiğiniz Yerden Geçmişine Bakarız Yada Telefon Numaranızdan Sİze Tekrar Ulaştırırız.

Firmamız Bayilik Vermektedir. Sizde Bİzimle Çalışmak İsterseniz İletişim Adreslerimizden Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

Saydığım Markalarda Direk olarak İzlemek Mümkün Değildir. Yada Televizyonunuz Smart yada Android İşletim Sistemi yoksa İzleyemezsiniz. Bunun 2 Yolu vardır ;
1-Laptopunuz varsa ona yükleriz hdml kabloyla görüntüyü televizyona aktarabilirsiniz.
2- IPTV Uyumlu Bir Box yada Android Box alırsınız ona Yükleriz Tv’den O şekilde izleyebilirsiniz.
Size Önerecek olduğumuz Cihazın İsmi Next 2000hd İnternet Machine’dir. Fiyatın Cihazı Dolar Endekseli olup 240 TL civarındadır. Piyasada daha uygun 150 tl lik cihazlarda mevcuttur onları da alırsanız kurulumunu yaparız fakat bizim size önereceğimiz cihaz budur. Bunu Uzun Yıllar Kullanacaksınız 3-5 E bakmayın !

Evet Satın Almış Olduğunuz Paketi Dünyanın neresine giderseniz gidin izleyebilirsiniz. Kısaca İnternet Olan Heryerde Bu Hizmeti Alabilirsiniz

Test yayınımız Türkiye için 3 saat, Avrupa için 6 saattir. Test yayını ile alacağınız paket aynı özelliktedir.

4K Yayınını Donanımlı bir cihazınız olsa bile internet üzerinden sağlıklı bir şekilde izleyemezsiniz. 4K Kanallar şuan için IPTV’de İzlenmemektedir. Bazı Firmalar Bazı Kanalları 4K diye veriyor fakat Kesinlikle 4K Yayını olmayıp kesinlikle Müşteriyi Kandırmaya Yöneliktir.

Satın Alma İşlemini Tamamladıktan Sonra 3 dk içinde Teyit Edilir. Tüm Cihazlarınıza 20 dk içinde kurulumunuz teknik ekibimiz tarafından başarıyla gerçekleştirilir.

Serverlerımızın Tamamı Almanya’dadır. Upload Hızı 100 Gigabit Ultra Profosyonel Cihazlar Üzerinden Yayın Gelmektedir. Kullanıcıların Bilgileri Kesinlikle 2. bir Şahıs yada Firma Tarafından ele Geçirilmesi mümkün Değildir.

2008 Yılından bu zamana kadar kesintisiz, dürüst ve kaliteli hizmet verme politikası anlayışında olan HERA IPTV, ödemiş olduğunuz ücretin karşılığını size verme anlayışıyla çalışmaktadır.
Fakat Kullanım Şartları sayfamızda belirtilen maddeler ve aşağıdaki bazı durumlarda FoxIPTV hizmeti durdurma prensipleriyle hareket eder.
–Terbiye sınırını aşan diyaloglar, küfürlü, hakaret veya tehdit içerikli konuşma,
–VPN/Proxy gibi programlar kullanarak yayın açmak,
–Herhangi bir hosting firmasının server/dedicated/vps/vds cihazları ve IP adresleri üzerinden yayın açmak,
–Satın alınan üyelik bilgilerini paylaşma, dağıtma ve bu yayını kendisinin gibi gösterme,
–Aynı anda birden fazla cihazda üyeliği açmak/denemek,
–Etik olmayan davranışlar
Müşterinin bizi seçme hakkı olduğu gibi IPTV Evi’nin de müşteri seçme hakkı olduğunu anımsatarak size hizmet vermeyebilir / satmayabilir.
Yukarıda bulunan sebepler dışında yayınlarınızın kapanma ihtimali ya da mağdur olma riskiniz SIFIR’dır.

Hemen hemen herkes için en önemlisi olan Premium spor kanallarımız ile ilgili şunu bilmelisiniz, biz bazı IPTV firmaları gibi sadece maç günleri değil her zaman yayınlarımızı en üst kalitede veririz.Her zaman sıkıntısız ve sorunsuz bir IPTV deneyimi yaşarsınız.

IPTV, karasal, uydu kablolu yayın değildir. IPTV, internet üzerinden bilgisayarlar aracılığıyla gelen bir yayın olması sebebiyle sunucu bilgisayarlarımızdan 2 ile 5 saniye arasında gecikmeli çıkmaktadır. Yayınlar çıktıktan sonra bağlı olduğunuz ülke, ülkede hizmet gösteren internet sağlayıcınız, internet sağlayıcınızın kullandığı terminal şebeke binaları, dağıtıcı kol başları, binanızdaki router/switch ve evinizde olan modem sıralamasıyla beraber, kullandığınız cihazın işlemci ve ram yoğunluğuna göre bir gecikme söz konusu olabilmektedir. Bu gecikmenin, ülkelere göre ve normal şartlarda 8 saniye ile 30 saniye arasında değişim gösterdiği müşteri dönüşlerinden tespit edilmiştir. Sorunlu ve kalitesiz internet bağlantılarında bu süre daha da uzayabilir. Bu sebeple gecikmeler tamamen bize bağlı olmayan bir durumdur.

Tüm internet kullanıcılarının çok fazlasıyla yanıldığı bir gerçek var.
İnternet hızınızı kontrol ettiğiniz web sitelerinin veya uygulamaların bir çoğu sizin bulunduğunuz şehir/ülke ve kullandığınız internet sağlayıcısının köprüleyici ara santral ile sizin aranızdaki hız akışını ölçer. Fakat ihmal edilen bir doğru var ki internetin çıkış ana kuralı olan WWW yani World Wide Web yapısında da internetin global bir hizmet olduğu gerçeğidir. Bu sebeple, örneğin Türkiye’de Türk Telekom veya benzeri bir firmadan 8Mbit hızında bir internet hizmeti aldığınızı düşünürsek aslında aldığınız Türkiye içindeki iletişimde 8Mbit ve altı değerinde bir hıza sahip olduğunuz ve ortalama sağlıklı şartlarda 3-6Mbit arasında internet hızınızın olabilmesi durumudur. Fakat Türkiye dışına yapılan tüm bağlantılarda bu hız değerinin altında bir hız olduğunun ispatını aşağıdaki örneğimiz ile sizlerle paylaşacağız.
Speed Test Adresine giriş yapınız.
-Web sitesine giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranın sağ tarafında bulunduğunuz ülke ve server lokasyonu, sol tarafında da sağlayıcınız ve IP adresiniz yer alır.
-Sağ altta bulunan CHANGE SERVER yazısına tıklayarak ülkenizden farklı bir ülke seçiniz. (Özellikle uçak uçuşuyla en az 3-4 saatlik mesafesi olan bir yer seçiniz)
-GO Butonuna basınız ve test etmesini bekleyiniz.
-Çıkan sonuçta DOWNLOAD bölümünde sizin gerçek internet hızınızın ne olduğu reel olarak ortaya çıkacaktır. Böylelikle kesin sonuçlara sahip olabileceksiniz.
Artık internet hızınızın gerçekte ne olduğunu biliyorsunuz.

IPTV, Yüksek bağlantı hızı gerektiren bir sistem gibi görünse de, IPTV sunucu bilgisayarları özel bir altyapı kullandığı için en az 8 Mbit internet bağlantısı yeterlidir. İnternet bağlantı hızınızın minimum 16 Mbit olması kaliteli yayın seyretmek için yeterlidir. Yüksek kalite FHD yayınlar için tavsiye edilen bağlantı hızı 32 Mbit ve üzeridir.
Bağlantınızın WI-FI (Kablosuz) olması durumunda, sinyal gücü yüksek olmalıdır. Ancak yine de kesilmeler olması ihtimali ile kablosuz bağlantı tavsiye etmiyoruz.
Bu bilgiler, internet sağlayıcınız tarafından sorunsuz altyapı ile hizmet verilmesi durumunda geçerlidir.
İnternet paketleri, servis sağlayıcıları tarafından örnek olarak 24Mbit olarak satılmaktadır ama aslında bu paket 24 Mbit’e kadar hız vermektedir. Yani 24 Mbit‘lik bir paketin ortalama hızı 18-20 Mbit hız sağlamaktadır. Bu sebeple, paketinizin hızını test ederek net hızınızı görünüz.

FoxIPTV, özel bir dijital yayın aktarma teknolojisi kullanmaktadır. Tüm yayınlar SD, HD ve 4K olarak farklı tüketimler yapmaktadır. Tam bir hesaplama yapılması mümkün değildir ancak fikir edinmeniz açısında örneğin 1 saatlik bir Full HD yayını 1 GB internet tüketimi yapmaktadır.

STB EMU Yazılımı; Sorunlu çalışması sebebiyle destek vermiyoruz.
KODI Yazılımını; Kanalları geç açması, kimi zaman aktif kanalları açmaması, cihazları çok yorması sebebiyle destek vermiyoruz.
SS IPTV Yazılımını; Kaliteli ve pratik kullanımı olmaması ve güncel kanal çekememesi sebebiyle önermiyoruz.
WI-FI ile Kullanılan Cihazları; Kesintisiz direkt bağlantı gereksimi sebebiyle önermiyoruz.
KORAX IPTV Cihazları; Genelde içerisindeki programda casus yazılım olması ve üyelik bilgilerinizi çalma ihtimali sebebi olduğu için kesinlikle önermiyoruz.
NEXT Uydu Cihazları; Yazılımının stabil ve sağlıklı çalışmaması sebebi ile kesinlikle önermiyoruz.

LG ve Samsung marka Smart TV’ye sahipseniz, Smart IPTV programını televizyonunuza yükleyerek yayınlarımızı problemsiz izleyebilirsiniz. Smart IPTV programı üretici firmalar tarafından ömür boyu lisanslı olarak tek seferlik 5.49EURO ücreti karşılığında satılmaktadır. İlk yüklediğinizde 1 hafta deneme sürümü vermektedir ve sonrasında ücretli almanız gerekmektedir.
Vestel, Arçelik, Beko, SEG, Altus gibi diğer markalara sahip Smart TV’lerin bazılarında Smart IPTV programı yüklenebilmektedir. Bunu ancak kendiniz kontrol edebilirsiniz. Belirtilen markalardaki televizyonunuzda uygulama yükleme ekranından Smart IPTV programı veya Smarters IPTV programının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer destekliyorsa Smart TV Kurulum sayfamızdaki işlemler ile kurulumunuzu yapabilirsiniz.

– Bilgisayar’dan VLC Player programını kullanarak,
– Smart özellikli LG ve Samsung televizyonlarda cihaza gerek kalmadan Smart IPTV programını televizyonunuza yükleyerek.
– Android özellikli SMART TV’lerde cihaza gerek kalmadan (Televizyonunuzda Google Play Store programı varsa Smarters IPTV programını yükleyerek),
– Akıllı Telefonlar (Google Player ve AppStrore’da Smarters IPTV programını yükleyerek),
– Tabletler(Google Player ve AppStrore’da Smarters IPTV programını yükleyerek),
– MAG Cihazları (Tüm Seriler),
– IPTV Desteği olan, Xtream Codes bulunan uydu alıcıları (Diziler görüntülenemez!),
– Android Box cihazları (Google Player ve AppStrore’da Smarters IPTV programını yükleyerek),
– Bizden satın aldığınız pakete ait bilgiler veya m3u dosyanız ile yukarıdaki tüm cihazlardan izleme yapabilirsiniz.
Bu cihazlardan herhangi birine sahip değilseniz, IPTV uyumlu bir uydu cihazı veya Android TV Box satın alarak yayınları izleyebilirsiniz.

Elbette. Test Et sayfamızdan talebinizi ilettiğiniz anda paketiniz oluşturulacak ve bilgileriniz otomatik olarak tarafınıza gönderilecektir. Yayınlarımızı dilediğinizce test edebilirsiniz.

IPTV Sistemi tamamen internet üzerinden çalışmaktadır. İnternet bulunan her yerde IPTV kullanabilirsiniz.

IPTV, televizyon yayıncılığının yükselen trendleri arasındaki yerini çoktan aldı. Artık internet bağlantısı olan herkes televizyon izleme şansını da yakalıyor.
Türkiye’de kabul görmesi biraz zaman alsa da, kısa zamanda insanların ilgisini çeken bir teknoloji oldu.
IPTV adından da anlaşılacağı üzere Internet Protocol Television kelimesinin kısaltmasıdır.

IPTV’nin çalışma mantığı oldukça basittir. Televizyon yayınını sağlayan firma üzerinden size özel bir veri yolu kanalıyla internet bağlantısı ile yayın size ulaştırılır.
Bu yayını izleyebilmek için uyumlu bir cihaza sahip olmak gerekmektedir.
Yeni çıkan teknolojik televizyonlarda bu cihaz veya yazılım televizyonun içinde Smart TV olarak entegre edilmiş şekilde geliyor.
Bununla birlikte direkt olarak özel programlarımız ile cep telefonlarınızdan veya bilgisayarınızdan da izleyebilmek mümkün.

IPTV Kullanmak için herhangi bir karasal anten ya da uydu antenine ihtiyaç duymuyorsunuz.
Bu sayede yayınlarınızda hava şartlarından kaynaklı kesilmeler olmuyor.
Çanak anten, kablolama, sabit bir yerde kullanma gibi zorunluluklarınız kalmıyor.

Bir kampanya düzenlediğimizde web sitemizde bildiri paylaşmaktayız. Kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilmek için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Kanal listenizi, m3u linkinize her tıklamada en güncel şekilde indirebilirsiniz. Server bilgileri veya link ile yaptığınız kurulumlarda listeniz otomatik güncellenir.

Bilgisayar, smart tv, akıllı telefon ve tablet, IPTV destekli uydu alıcılar ve tv box cihazlarında yayınları izleyebilirsiniz.

Yayınları aynı anda 1 cihazda açabilirsiniz. Sistem, aynı anda 2. bir cihazda açılmasına izin vermemektedir. Bir cihazda kapatıp diğerinde açabilirsiniz.

Kanallarımız SD – HD – FULL HD – 4K çözünürlüklerine sahiptir. (4K sadece vod içeriklerimizde mevcuttur.) Gecikme süresi siz ile sunucularımız arasındaki bağlantı kalitesine göre 10 saniye – 30 saniye arasında otomatik olarak değişmektedir.

Yetişkin kanalları listemizde mevcuttur ve fiyata dahildir. Ancak kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda satın alma işleminden sonra dosyalarına eklenmektedir. Dahil olarak açılan hesaplardan çıkartılamaz ve hariç olarak açılan hesaplara eklenemez.

FoxIPTV hali hazırda Almanya, Fransa, İngiltere, Hollanda gibi birçok ülkede hizmet veren ve geçmişi olan bir firmadır. Kullanıcılarına hiç bir zaman güvensizlik duyuracak bir adım atmamıştır. Kaliteli IPTV yayıncılığı hizmetine her daim devam etmiştir ve edecektir.

İnternet hızınızın iptv yayınlarını sağlıklı bir şekilde izleyebilmek için 6 mbps ve üzeri olması gerekmektedir.
İnternet hızınızın yanı sıra internet bağlantınızın yurt dışı çıkışlarında problem olmaması ve ping değerlerinin düşük olması gerekmektedir.
FoxIPTV olarak kullanıcılarımıza her zaman fiber internet tavsiye etmekteyiz. Fiber internet, ADSL’ e göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir.
Aynı şekilde modeme kablolu bağlantı, wifi bağlantısına göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Bu bağlantıya tıklayarak hızınızı test edebilirsiniz.

Yayınlarda Kesilme veya Donma Olur mu?Kanallarımız iptv teknolojisi için kullanılabilecek en iyi sunucularda barınmaktadır. Yayınlarda kesilme, donma, takılma, yayın gitmesi gibi problemler bizim tarafımızda teknik bir sorun yaşanmadığı sürece oluşmamaktadır. Teknik bir problem her teknolojik alt yapıda olduğu gibi datacenterlarımızda da yaşanabilir. Bunun için datacenterlarımız tarafından firmamıza verilen garanti uptime oranı %99 dur. Yani %99 problemsiz hizmet veren sunucular ile çalışmaktayız. Kullanıcılarımız tarafından bize iletilen bildirimlerde yaptığımız incelemelerde sorun, problem yaşayan kullanıcılarımızın aynı şekilde %99 kendilerinden kaynaklıdır. Bunun en büyük etkeni bağlantıların yurt dışı çıkışlarının zayıflatılması ve ülke içindeki anlık bağlantı zayıflamalarıdır. Sistemsel hatalardan dolayı tüm kanal listemizin %5-10 luk bir kısmında zaman zaman hatalar meydana gelebilir. Bu kanallar rutin kontroller ile tespit edilip düzeltilmektedir.

Satın Al sayfamızdan ilgilendiğiniz paket için ödeme butonuna tıklayarak açılan sayfada satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işleminden sonra bize canlı destek hattımızdan bilgi verirseniz hesabınız 10 dakika içinde aktif edilecektir.

Elbette! Yardımsever ve bilgi müşteri temsilcilerimiz, sorularınızı yılın her günü, günün her saatinde yanıtlamaya hazır.

Evet, IPTV paketinizi internet bulunan her türlü noktaya gönderebiliriz.

Türkiye Paketi kullanıyorsanız Türkiye’de;
Avrupa Paketi kullanıyorsanız bütün dünyadan izleyebilirsiniz.

Evet, ayni anda olmamak şartıyla kullanabilirsiniz.

Bize hangi paketleri (kanalları değil) istediğinizi söylerseniz bunları aboneliğinizden kaldırabiliriz.

Hayır. Test için verdiğimiz IPTV server bilgileri çeşitli ülkelere ait kanallara sahiptir. Kanal listemiz premiumdur. Extra bir listemiz yoktur.

Kanal listemize Burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kanal Listesi sayfamızda bu sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Kanal listesi sayfamızda da inceleyebileceğiniz üzere yüzlerce kanaldan oluşan bir listemiz mevcuttur.
Ancak kanal listesi sayfamızda vod içeriklerimiz yayınlanmamıştır. Bunun sebebi vod içeriklerimizin sık sık güncellenmesidir.

IPTV serverımız ayni anda sadece bir cihazda çalışabilir. ( Özel durumlarda FoxIPTV Server ayni anda birden fazla cihazda izlemeye izin verebilir.)

FoxIPTV, prensip olarak asla müşterilerinin veya bayilerinin kişisel bilgilerini üçüncü kişilerle paylaşmaz.

Aboneliğiniz için ödeme yaptıysanız, Lütfen Ekibimiz ödemenizi doğrulayana kadar bekleyin, Çalışma saaatlerimiz içinde en çok 5-30 dakika sürer. Zaman içinde e-postalarınızın spam / önemsiz klasörünü kontrol edin veya foxiptvserver.com üzerinden canlı destekten bize ulaşabilirsiniz.

Cihazlarınıza Uzaktan Bağlantı İle Kurulumu Biz Gerçekleştiriyoruz

Teknik Ekibimizle İletişime Geçip Tüm Cihazlarınıza Kurulum İçin Yardım Alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz Sabır Ve İtina İle Çok Hızlı Şekilde kurulum için Detaylı Desteği Verecektir.

Herhangi bir yüksek hızda internet DSL, ISDN, KABLO, WI-FI ve Uydu geniş bant bağlantıları yeterli olacaktır. Fakat Full HD yayınları sağlıklı izlemek için 16 Mbit hıza ihtiyacınız olacak.

Bu konu hakkında Canlı Destek İle İletişim Kurun.

LG & Samsung & Sony & Yeni Nesil Philips Smart tv ‘nize IPTV SMARTES PRO Ya da SS IPTV Uygulamasını yükleyip izleyebilirsiniz.

Avrupa Paketlerimizi almak için “Paypal, WesternUnion , Moneygram , Bitcoin “ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.
Türkiye Paketlerimizi Son Teklif mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Yayınlarda Teknik bir problem olmadığı sürece bizden kaynaklı donma olmaz. Kotanız Dolduysa IPTV kullanırken donması normaldir.
IPTV İnternet Altyapısı ile Çalışan Bi Sistemdir o Yüzden Kota ve internet hızınız donup donmamayı direkt etkiler. IPTV kullanım sürenize göre harcadığınız kota değişir.
Hd Yayınları İzlediğimizi Varsayarak günde Ortalama 3 saat İzlenimde Aylık ort. 20-25 Gb harcama yapar.
Kota Aşımı Gerçekleşirse Sözleşmeli Olduğunuz İnternet Aboneliğine Göre Bağlantı hızınızı düşürürler. Hız Eğer 6 Mbit in altına düşerse IPTV Yayınında Donma-Takılma Meydana Gelebilir !

SD Yayınıları İzlerken, Download Hızı min.3-4 Mbit
HD Yayınları İzlerken, Download Hızı min 6-7 Mbit
UHD Yayınları İzlerken, Download Hızı min.15-16 Mbit

IOS İşletim Sistemi; Telefon,Tablet ve TV
Android İşletim Sistemi olan Tüm Cihazlar
Bilgisayar Üzerinden ; Vlc Player, Simple TV, Kodi
Mag 250&254&256 Portal Url
Enigma2 Cihazlarda ; Dreambox, Vu Duo Serisi,Formuler F serisi, Gibablue
Smart Tv Cihazları : Samsung, LG, Philips, Sony
Tüm Android Tv’lerde
Xtream Codes Uygulaması Olan Tüm Cihazlar
Redline Ts Serisi, Blanca, Hiremco, Next ve Çok Daha Fazlası

Sunucularımız Türkiye ve Fransa’ da bulunmaktadır. Her sunucumuz kapasitesinin %30 u kadar boş bırakılır. Sunucu sayımız bu kapasitelere ulaşıldığında yenilenir.

Dijital bir hizmet olduğu için iade seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Hayır ücretsizdir. Test yayınlarımız çok fazla suistimale uğradığı için mevcut müşterilerimizi korumak adına test yayınlarımız whatsapp hattı üzerinden sağlanmaktadır.

Size verilen m3u linkinden güncel dosyanızı her tıklamada tekrar indirebilirsiniz.

Dosyanız oluşturulurken tarafınıza bu içerikleri isteyip istemediğiniz sorulacak ve talebiniz doğrultusunda dosyanız kalıcı olarak oluşturulacaktır. Yetişkin kanalları, dosyanız açılırken hariç olarak açılırsa sonradan eklenemez. Dahil olarak açılırsa m3u dosyanızı bilgisayarınızda notepad++ programı ile düzenleyerek sonradan çıkartabilirsiniz. Bu işlemi kullanıcının yapması gerekmektedir.

Ses sorunu tüm kanallarda var ise sorun kullandığınız uygulamadadır. uygulamayı kaldırıp tekrar kurmanız faydalı olacaktır. Sorun düzelmez ise canlı destekten müşteri temsilcisine bildirin lütfen.

Paypal, WesternUnion, MoneyGram, Bitcoin ile ödeme yapabilirsiniz.

Teknik bir problem olmadığı sürece yayınlarımızda kesilme ya da donma yaşamazsınız. Fakat bu sistem illegal bir sistemdir bunu göz önünde bulunduralım sorun yaşadığınızda bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Hayır izleyemezsiniz yalnızca 1 cihazdan izleyebilirsiniz. Aynı anda farklı cihazlardan açtığınız zaman otomatik olarak yayın kapanacaktır.

Kaliteli bir internet hattı isteyen IPTV 4K yayınları, 4K destekli cihazlarda daha iyi bir performans gösterir. Kanallarımız ve VOD yayınlarımız İçerisinde 4K yayınlar bulabilirsiniz.

Türk, Alman ve Fransızca gibi 3 dev vod arşivimiz vardır. En güncel en yeni filmler ve diziler anında ekranınıza gelir. 3D, 4K ve Belgesel gibi VOD arşivimiz ile gerçek kaliteyi hissediniz. VOD’lar her ay rutin bir şekilde güncellenir.

Bu konuda oldukça iddalıyız, 7 gün 24 saat rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp Sohbet hattımızla güvenilir ve sorun odaklı işleyen sistemimiz mevcut.

Evet. Size vereceğimiz m3u dosyasını bilgisayarınıza indirip VLC Media Player veya KODI ile açmanız yeterlidir.